Ingatlanközvetítő

Dr. Makkos Ingatlan Centrum Kft.

VÁLTOZTASD MEG AZ ÉLETED!
PÁLYAKEZDŐK, PÁLYAMÓDOSÍTÓK, ÉS GYAKORLOTT INGATLANOSOK FIGYELEM!!!

Piacvezető nemzetközi ingatlan hálózat keres Budapestre új munkatársakat ingatlanközvetítő munkakörbe.

Budapesten és országszerte is számos irodánk működik.
A folyamatos fejlődés és az ügyfelek számának növekedése megkívánja, hogy újabb munkatársakat vegyünk fel.

Ha szeretnél 500.000 – 1.000.000 Ft jövedelmet keresni havonta, nálunk jó helyen jársz.
Várunk csapatunkban!

Főbb feladatok, munkák

  • Ingatlan felvétel
  • Kommunikáció
  • Ingatlanok eladásának, bérbeadásának lebonyolítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Alapfokú informatikai ismeretek
  • Kitartó, szorgalmas munkavégzés

  • Biztosítunk ügyfeleket. Jelenleg 30.000 fős adatbázissal dolgozunk.
  • A munkavégzéshez szükséges irodai infrastruktúra díjmentes használata.
  • A pályakezdő jelentkezőket megfelelő szakmai képzésben részesítjük.
  • Folyamatos szakmai támogatás és továbbképzés, mellyel segítjük munkatársaink munkáját.

Amit kínálunk

  • Korrekt elszámolás
  • ELŐMENETELI LEHETŐSÉG - gyakorlott munkatársaknak magas teljesítmény esetén a jutalék akár 70%-a.
  • Call center támogatás
  • Meglévő ügyfélkör.
  • Hitel/LTP értékesítési jutalék.

Munkavégzés helye

Budapest, Városmajor utca 32/C 1. em. 6.

Jelentkezési határidő

2023.07.31

Állás, munka területe(i)
Építés / Ingatlan, Ingatlanközvetítő
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Kötetlen munkaidő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató