Intézeti titkár

Főbb feladatok, munkák

  • az Intézet oktatóival történő együttműködés, támogatás nyújtása az oktatással összefüggő adminisztrációs feladatok ellátásában, mintatantervek, előrehaladási naplók összeállításában
  • az Intézet keretein belül elkészült vizsga és diplomafilmek és egyéb filmek bemutatásának koordinálása együttműködve az Egyetemi Brand és Minőségmenedzsment Igazgatósággal
  • titkársági feladatok ellátása
  • az intézeti ügyirat-kezelési feladatok ellátása
  • az adatgyűjtési, -szolgáltatási, nyilvántartási feladatok ellátása
  • az Oktatástámogatási Igazgatósággal együttműködve a Neptun rendszer használata, oktatói-hallgatói kapcsolattartás
  • együttműködés az intézetvezetővel és az intézeti asszisztenssel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • középfokú végzettség
  • legalább 1-3 év munkatapasztalat
  • számítógépes programok felhasználói szintű ismerete (Office, jogtár)
  • angol nyelv magabiztos használata
  • büntetlen előélet és cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • egészségügyi alkalmasság
  • pontos, gyors és precíz munkavégzés
  • jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
  • megbízható személyiség
  • terhelhetőség
  • kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség

  • felsőfokú végzettség
  • minimális pénzügyi ismeretek
  • felsőoktatásban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Alkalmazotti juttatások
  • Folyamatos képzési, fejlődési, kapcsolatépítési lehetőség
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör

  • A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatoljad magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Oktatás / Képzés, Oktatásszervező, Titkárnő, Titkár, Adminisztrációs asszisztens, Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég