Ipari Villanyszerelő – Kezdő is – Hűtőgépszerelő – Ráckeve

Space Engineering Services Kft.

Tapasztalt, idősebb hűtőgép-szerelő kollégát kell segíteni. Nem kimondottan villanyszerelésről van szó. Ipari automatikák, áruházi hűtők javítását végezzük országszerte.  Amikor kollégánk Ráckevéről indul, menni kell vele, egy szervíz-autóban utaznak, nem tud várni.
Palackokat nehéz tárgyakat is kell mozgatni.
Készenléti munkavégzés is van minden 3-ik héten. Túlórákat fizetjük, vagy csúsztatható.
Kollégánktól el lehet tanulni a hűtős szakmát.

Főbb feladatok, munkák

Villanyszerelés hibakeresés szivárgáskeresés Készenléti szervíztevékenység Palackmozgatás rakodás géptakarítás

Az álláshoz tartozó elvárások

Villanyszerelő végzettség Logikus gondolkozás Képeség és akarat a fejlődésre, tanulásra Lakhely a Csepel szigeten Terhelhetőség, rugalmasság Utazási hajlandóság

Ráckeve közeli lakhely

Amit kínálunk

Lehetőség a fejlődésre Ki lehet tanulni a hűtős szakmát Tisztességes fizetés, a tisztességes munkáért

Munkavégzés helye

Ráckeve

Jelentkezési határidő

2024.03.07

Állás, munka területe(i)
Villanyszerelő, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
Pályakezdő állások
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
0-10 fő
Jövedelem
nettó 350.000 Ft – 400.000 Ft Ft

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás, Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató