Irányítástechnikai Tervező Mérnök

Megbízónk az 1995-ös cég alapítás óta, szakmai tevékenységének köszönhetően legmeghatározóbb szereplője a magyar irányítástechnikai, ipari automatizálási és informatikai iparnak. Megrendelőik megtalálhatóak Olaj &Gázipari, Vegyipari, Gyógyszeripari, Erőműipari, Gépipari, Vízipari cégek között. Megbízónk a  több mint 8500 megvalósított projektnek köszönhetően hatalmas tudás és tapasztalati tőkével rendelkező céggé fejlődött. Komplex megoldáscsomagot nyújtanak a folyamatautomatizálás és gyártásautomatizálás területén. A projektéletciklus egész területét lefedik, a villamos- és irányítástechnikai tervezéstől, a szoftverfejlesztésen és kivitelezésen át, egészen az üzemeltetésig és karbantartásig. A cégre kiemelkedően jellemző a családias légkörű környezet, a munkatársak folyamatos szakmai fejlődése, fejlesztése, az elkötelezettség a magas hozzáadott értékű tevékenység végzésére.

Széleskörű, szinte egyedi szakmai tudással rendelkező csapatukba keresünk tapasztalt Irányítástechnikai Tervező mérnököt.

Főbb feladatok, munkák

  • Megrendelői igények felmérése
  • Irányítástechnikai kiviteli tervek készítése
  • Egyeztetés és kapcsolattartás a Megrendelőkkel, a társ szakági tervezőkkel
  • Komplex kivitelezési projektek szakmai támogatása
  • Megvalósulási dokumentációk összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Mérnöki diploma (gyengeáramú villamosmérnök vagy automatizálási mérnök, BSc/MSc)
  • Érvényes tervezői jogosultság V: építményvillamossági tervezés területén
  • ePlan, Autocad ismeretek
  • Legalább 4- 5 éves ipari tervezői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezetet és irodák
  • Folyamatos szakmai továbbképzések
  • Családias hangulat, kiemelkedően jó csapatszellem, céges rendezvények
  • Modern, korszerű eszközök
  • Komplex, változatos tervezési feladatok

Munkavégzés helye

Debrecen

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Energetika / Villamosság, Gyártás / Termelés, Villamosmérnök
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola
Cégméret
500-1000 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég