IT-koordinátor

Főbb feladatok, munkák

  • digitalizációval kapcsolatos információk továbbítása, közlése a szervezeten belül
  • új informatikai megoldások bevezetése
  • IT-rendszerek felhasználói jogosultságainak összehangolása
  • felhasználói szokások összegzése, kimutatása
  • rendszeres riportolás a menedzsment részére

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • Microsoft környezet magas szintű ismerete
  • idegennyelv-ismeret (német vagy angol)
  • elemző és áttekintő képesség
  • problémamegoldó képesség
  • hatékony kommunikációs képesség
  • csapatorientáltság, nyitottság az agilis működésre
  • határozott kiállás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Cégünk gondoskodik munkatársai folyamatos képzéséről, szakmai fejlődéséről.
  • Saját szervezésű és külső tanfolyamaink minden dolgozónk számára rendelkezésre állnak.
  • Kollégáinknak a legjobb minőségű munkaeszközöket biztosítjuk a legkorszerűbb technikával ötvözve, hogy mindenki a legjobbat hozhassa ki magából.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.13

Állás, munka területe(i)
IT / Informatika, It szakértő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég