IT rendszergazda

UBM Trade Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Az UBM cégcsoport (UBM TRADE Zrt.), a magyar gabona- és takarmánypiac egyik
meghatározó szereplője, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Főbb feladatok, munkák

  • Microsoft szerverek Hyper-v környezetben való üzemeltetése, karbantartása;
  • Hálózati infrastruktúra üzemeltetése;
  • Projektek informatikai támogatása;
  • IT infrastruktúra informatikai fejlesztése;
  • Felmerülő problémákra, igényekre informatikai megoldások szállítása, kialakítása;

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum szakirányú OKJ-s végzettség;
  • Microsoft termékek és technológiák magasfokú ismerete;
  • Internet és hálózati technológiák ismerete;
  • Automatizálás és scripting tudás;
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség;
  • Önálló munkavégzés;
  • Angol nyelv legalább alapszintű ismerete;

  • Microsoft Sharepoint ismeretek;
  • Microsoft 365 ismeretek;
  • Fortinet tűzfal, hálózati ismeretek;
  • Oracle és MS SQL DB üzemeltetési ismeretek;
  • Linux üzemeltetési ismeretek;
  • IT security ismeretek;

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria (próbaidő után);
  • Változatos, feladatok;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Innovatív cégkultúra;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Családbarát munkahely;
  • Céges telefon és laptop;
  • Bejárás támogatása;

Munkavégzés helye

Pilisvörösvár

Jelentkezési határidő

2024.01.05

Rendszergazda, Programozó, Rendszerfejlesztő, Rendszerüzemeltető, It-vezeto, Számítástechnika tanár, It szakértő, Adatfeldolgozó szakember, IT support, Helpdesk, IT / Informatika
Szükséges nyelvtudás
Angol – Alapfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés

Biztosított eszközök

Juttatások
Home office támogatás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató