IT Sales Manager

Főbb feladatok, munkák

  • Az ügyvezető és az üzletfejlesztési vezető által meghatározott kereskedelmi célok, feladatokat megvalósítása
  • Új üzleti partnerek felkutatása, kapcsolattartás a már meglévő partnerekkel
  • Szoros együttműködés a vezetőkkel és a többi szervezeti egységgel
  • Piaci ismeretek alapján a tevékenységi körhöz kapcsolódó új lehetőségek, üzletek feltérképezése és realizálása
  • CRM rendszer aktív használata
  • A cég képviselése értékesítési és marketing konferenciákon, kereskedelmi kiállításokon

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 2 év sales tapasztalat: IT, vagy műszaki területen
  • Jártasság B2B kereskedelmi területen
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai, műszaki ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, írásban és szóban egyaránt
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Vállalati gépkocsi magán használatra is, telefon laptop
  • Home Office lehetőség
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Képzési lehetőségek biztosítása
  • Nagyon finom kávé:)

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.19

Üzletfejlesztő, Kereskedelmi munkatárs, Értékesítés / Kereskedelem, Értékesítési munkatárs
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég