Izotópos asszisztens (Orvosi Diagnosztikai Analitikus)

Affidea Magyarország Kft.

Affinity, Fidelity, Idea – azaz érzékenység, hűség, újító szellem. Ezen a három pilléren nyugszik az Affidea mintegy 30 éves munkája, melyeknek köszönhetően a legnagyobb hazai képalkotó diagnosztikai szolgáltatóvá, valamint a magyar magán- és vállalat-egészségügyi piac meghatározó szereplőjévé válhatott.

A Magyarországról indult, és azóta is magyar központú cég a nevében hordozza a szemléletének alapjait képviselő értékeket, és a nemzetközi vállalatcsoporthoz igazodva Affidea néven működik. Az Affidea ma már nemcsak hazánk, de Európa piacvezető magánegészségügyi szolgáltatója is: csoportunk 15 ország több mint 327 egészségközpontjában évente 14 millió képalkotó vizsgálatot végezve lát el 12 millió pácienst.

Legújabb csapattagunkat Izotópos asszisztens (Orvosi Diagnosztikai Analitikus) pozícióba keressük MÁV és Péterfy utcai telephelyünkre!

Főbb feladatok, munkák

  • Képalkotó eszköz előírásoknak megfelelő előkészítése, kezelése
  • A vizsgálatok végrehajtása a vezető szakorvos irányításával, szükség esetén közreműködésével a sugárvédelmi szabályok szerint
  • A beteg vizsgálatához az érvényes protokoll szerint szükséges és beadni kívánt radioaktivitás dózisát felelősséggel kiszámítani, dózis kalibrátorral ellenőrizni, a radiokatív preparátumot a betegnek beadni
  • Esetleges vizsgálati szövődményeket, vagy a beteg állapotának váratlan rosszabbodását felismerni, a vizsgálatot vezető orvost azonnal értesíteni, a szövődmények elhárításában részt venni, intenzív beavatkozást igénylő esetekben az intenzív ellátást végző osztályt/orvost haladéktalanul értesíteni, a beavatkozást támogatni, az intenzív beavatkozás időpontját, az abban résztvevők adatait naplózni
  • A szervezeti egységben folyó jóváhagyott kutatási és külső megbízási feladatok asszisztenst érintő részét az ebben résztvevő nukleáris medicina szakorvos utasításainak megfelelően végrehajtani
  • A betegnek a vizsgálatra vonatkozó írásbeli felvilágosítást átadni, beleegyező nyilatkozatát aláíratni
  • A vizsgálatok elvégzése előtt az esetleges kontra-indikációk fennállását felderíteni és kizárni
  • A leletezéshez szükséges előzményeket (elektronikus képek, leletek) előkeresni
  • A vizsgálatok befejezése után az előírt számítógépes leletezési és archiválási teendőket
  • A vizsgálatok befejezése után a leleteket az archiválási előírásoknak megfelelően elpakolni, a szükséges felvételeket a képvizitekhez előkészíteni, a képvizit befejeztével elpakolni

Az álláshoz tartozó elvárások

  • érettségi bizonyítvány
  • izotóp asszisztensi, vagy radiofarmakológiai szakasszisztens végzettség (nukleáris medicina képzés), orvosi diagnosztikai analitikus képzettség
  • érvényes orvosi alkalmassági igazolás, amely ionizációs sugárzásnak kitett munkakörben végzendő munkát engedélyez
  • a munka-, tűz-, baleset- és sugárvédelmi valamint higiénés szabályok elsajátítása
  • számítástechnikai alapismeretek
  • az aktuális egészségügyi kötelezettségek rendjének, az OEP finanszírozási szabályok általános ismerete

  • több évnyi szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil vállalati háttér, egy olyan cégnél, amely évtizedek óta az egészség szolgálatában áll
  • 8 órás alkalmazotti jogviszony, teljes bejelentéssel
  • többféle Cafetéria elemből álló kompenzációs csomag
  • munkavállalói kedvezmények a szolgáltatásaink árából, családtagok számára is
  • akár azonnali kezdés

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.01.09

Állás, munka területe(i)
Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés, Főiskola, Egyetem

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató