Junior kampány menedzser

Főbb feladatok, munkák

  • médiakampányok alakulásának követése
  • pénzügyi rendszer médiaoldali adminisztrációja
  • kimutatások, elemzések, adatbázisok készítése
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • egyéb adminisztrációs és ad hoc feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk, ha:

  • magas felhasználói szintű Excel tudással rendelkezel
  • nem rettent vissza a számokkal való munka
  • precíz, gyorsan tanuló személyiség vagy
  • önállóan és felelősségteljesen végzed a munkád

Amit kínálunk

Ha csatlakozol hozzánk:

  • rugalmas munkavégzést, home office-t, akár távmunka lehetőséget is biztosítunk
  • egy fiatalos csapat tagja leszel
  • korrekt pályakezdő jövedelmet ajánlunk
  • kiemelkedő juttatási csomagunk elemeiből válogathatsz
  • jól megközelíthető budapesti irodánkban, kellemes munkakörülmények között dolgozhatsz

  • Ha úgy érzed, neked való a feladat, várjuk önéletrajzod bérigény megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.05

Marketing, Marketing / Reklám / Média / PR, Piacelemző, Piackutató, Projektmanager
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég