Junior Payroll Specialist

Főbb feladatok, munkák

  • TB és Bérszámfejtési feladatok ellátása hazai és nemzetközi ügyfélkör részére a magyar jogszabályok alapján
  • Folyamatokhoz szükséges adminisztratív teendőket elvégzése
  • A bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések, könyvelési feladások elkészítésének támogatása
  • Napi szintű kapcsolattartás ügyfeleinkkel és a hatóságokkal
  • NEXON bérszámfejtő program és különböző moduljainak használata
  • A „4 szem” elvét követve részvétel a csoporttagok a feladatainak ellenőrzésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Min. fél év gyakorlatodnak és szakirányú végzettségednek köszönhetően naprakészen ismered a TB és adójogszabályokat
  • Ügyesen használod az Excelt és Nexont mindennapi munkád során
  • Remekül kommunikálsz és teremtesz kapcsolatot ügyfelekkel, előny, ha angolul sem jelent gondot
  • Precízen végzed munkádat és probléma esetén a megoldást keresel
  • Tudsz önállóan dolgozni, de a csapatmunka sem ismeretlen számodra

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag – Benne privát egészségügyi biztosítás, nagy összegű cafeteria keret, többek közt SZÉP kártya, rezsiköltségtámogatás és autómegosztás elemekkel
  • Rugalmasság - Élvezd a rugalmasságot, mind a munkaidő, mind a home office (akár 100% munkakörtől függően) tekintetében.
  • Támogató kultúra - Kellemes munkahelyi légkör vár rád, amely csapatmunkán, tiszteleten és integritáson alapul. Munkatársaink jóléte, hibáztatástól mentes kultúránk és az együttműködés folyamatos vállalati sikerünk és stabilitásunk alapja. Vállalati értékeinket megtestesítő kollégáinkat hónap és negyedév dolgozója elismeréssel is jutalmazzuk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.01

Állás, munka területe(i)
Bérszámfejtés, TB ügyintézés, Humán erőforrás
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég