Junior Recruiter (diákmunka – IX. kerület)

Főbb feladatok, munkák

MIVEL FOGLALKOZHATSZ?
  • Beletanulhatsz a nemzetközi toborzás mikéntjébe
  • Jelölteket kutathatsz fel, teremthetsz velük kapcsolatot
  • Önéletrajzokat szűrhetsz és kezelhetsz, tanácsot adhatsz a jelölteknek
  • A jelöltekről részletes anyagokat állíthatsz össze
  • Segédkezhetsz az interjúk egyeztetésében

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappalis diák vagy
  • Heti min. 20 órában tudsz dolgozni
  • Tudsz és szeretsz is angolul kommunikálni – napi szinten
  • Hosszú távra tervezel – idővel akár Senior Healthcare Recruiterré is válhatsz
  • Fontos számodra, hogy egy összetartó közösség tagjaként dolgozhass
  • Nem riadsz vissza a dán humortól

  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • HR területen folytatott tanulmányok vagy hosszútávú érdeklődés a HR területek felé

Amit kínálunk

  • Rugalmas időbeosztás, amely a tanulmányaidhoz illeszkedik
  • Versenyképes bérezés (nettó 2000 Ft / órától, ha 25 év alatt vagy)
  • Rendszeres csapatépítők (a havi pénteki sörözéseken felül)
  • Felelősségteljes feladatkör, nem a szokványos gyakornoki kávéfőzés
  • Multikulti környezet, külföldi kollégákkal
  • Hibrid munkavégzés, az irodánk a IX. kerületben található
Jelentkezz és tudd meg, milyen együtt dolgozni egy fiatal és összetartó csapattal!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.16

Állás, munka területe(i)
Toborzó, Humán erőforrás
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Diákmunka
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég