Kapcsolószekrény gyártásban jártas munkatársakat keresünk győri telephelyünkre

TRICON HUNGARY Korlátolt Felelősségű Társaság

A Tricon Hungary Kft. a dán Tricon csoport tagja,

mely vevői rendelésre készít speciális igények szerint

villamos berendezéseket, vezető dán és más külföldi vállalatoknak.

Legtöbb termékünk az export piacokon kerül értékesítésre.

Főbb feladatok, munkák

  • Külföldi és hazai megrendelők részére gyártott villamos elosztóberendezések mechanikai felépítése és huzalozása kapcsolási rajz alapján.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Szerszámhasználati ismeretek

  • Villanyszerelői végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 1 műszakos munkarend
  • Családias légkör
  • Versenyképes bérezés, cafetéria
  Ammenyiben szeretnél csapatunk tagja lenni, kérlek küldj önéletrajzot a jelenkezem gomb megnyomásával.

Munkavégzés helye

Győr

Jelentkezési határidő

2024.01.15

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató