Karbantartási koordinátor

Főbb feladatok, munkák

  • Karbantartások megtervezése és felügyelete
  • Kapacitástervezés
  • Karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
  • A termelés teljeskörű műszaki kiszolgálásának biztosítása
  • Meghibásodások okainak kiderítése, hibaanalízis készítése
  • Veszteségek feltárása, elemzése, az okok megszüntetésére javaslattétel
  • A technológiai folyamatok műszaki fejlesztése; váratlan üzemzavarok elhárítása
  • Karbantartási utasítások elkészítése
  • Beruházásokhoz kapcsolódó ütemtervek, költségtervek készítése, követése, ellenőrzése
  • A munkakörnyezet biztonsági, környezetvédelmi szabályok szerinti biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Szervezőképesség, önálló munkavégzés
  • Angol/német nyelv ismerete
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

Munkavégzés helye

Debrecen

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Műszaki munkatárs, Műszakvezető, Gyártás / Termelés, Karbantartó, Szervizes
Szükséges nyelvtudás
Német – Középfok, Angol – Alapfok
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola
Cégméret
500-1000 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég