Karbantartó lakatos

Nolato Magyarország Kft.

Cégünk, a Nolato Magyarország Kft., a Nolato cégcsoport tagja, amely világszínvonalú gépparkkal rendelkezik. Az új technológiák alkalmazásának, az innovációnak, az elkötelezett szakember gárdának, a nemzetközi megrendeléseknek és a partnerkapcsolatoknak köszönhetően, kiváló minőséget és vevői elégedettséget értünk el, így cégcsoportunk folyamatosan fejlődik. Ipari- és tisztaszobai gyártóüzemünk gyógyászati és higiéniás termékeket, valamint orvostechnikai eszközöket gyárt.

Folyamatosan bővítjük állományunkat, amelynek 40 százaléka törzsgárda tagsággal rendelkezik, aminek köszönhetően mára az észak-nyugati régió egyik legmeghatározóbb cégévé váltunk. Dolgozóink képzése, motiválása, hosszú távú elkötelezése a célunk és ennek érdekében minden feltételt megteremtünk. Légkondicionált csarnokainkban kiváló munkakörülmények között folyik a gyártás már 20 éve.

Főbb feladatok, munkák

- Termelési folyamatok támogatása - Napi, heti és az időszakosan előírt ellenőrzések elvégzése, dokumentálása, hibák jelentése és javítása - Hibaelhárítás és javítási feladatok elvégzése - Adminisztrációs feladatok elvégzése (elvégzett munkák dokumentálása)

Az álláshoz tartozó elvárások

- Szakiskolai/szakközépiskolai végzettség - Lakatos végzettség előnyt jelent - Tapasztalat hasonló munkakörben

- Műszaki beállítottság, gépismeretek - Önálló munkavégzés, precizitás - Problémamegoldó készség - Kitartás, megbízhatóság, rugalmasság

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem, magas béren kívüli juttatási csomag - Beválási bónusz a próbaidő alatt - Kiváló, tiszta munkakörülmények, káros anyagoktól mentes légkondicionált csarnokok - Pozitív, skandináv cégkultúra, magyar vezetés és rugalmas munkaidő

Egyéb előnyök:

- Ösztönző- és karrierprogramok, tréningek, képzések - Elkötelezett munkavállalók törzsgárda elismerése pénzjutalommal - Éves dolgozói elkötelezettségi felmérés

Munkavégzés helye

Mosonmagyaróvár, Mosonmagyaróvár, Jánossomorjai utca 3.

Jelentkezési határidő

2024.05.01

Állás, munka területe(i)
Lakatos, Géplakatos, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Munkarend
12/48 órás műszak
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
500-1000 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató