Karbantartó-Pécs

NEO Property Services Zrt.

Azonnali kezdéssel villanyszerelő végzettséggel karbantartó munkakörbe munkatársat keresünk Pécs városába.

Főbb feladatok, munkák

  • Az áramellátó berendezések, szükség-áramfejlesztők, akkumulátorok és elektromos elosztók karbantartásának, javításának, hibaelhárításának ellátása és ezen berendezések felügyelete.
  • Fűtő- és hűtőberendezések, légtechnikai rendszerek, épületszerkezetek, telek és tartozékai, vízellátási hálózatok felügyelete, karbantartása, hibaelhárítása.
  • Üzemzavar elhárítási szolgálat.
  • A munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok, IT alkalmazások használata.

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk ha:
  • Villanyszerelő végzettséggel rendelkezel
  • Minimum 1 év villanyszerelői vagy klímás tapasztalatod van
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Épületüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Villamosbiztonsági mérések végzéséhez való jogosultság (VBF, VV és FAM).

Amit kínálunk

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör, modern munkahelyi környezet
  • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Cafetéria
  • Egészség- és nyugdíjpénztár
  • Albérleti támogatás

Munkavégzés helye

Pécs

Jelentkezési határidő

2023.10.03

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Villanyszerelő
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
250-500 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szabadidő, Széchenyi Pihenőkártya – szállás, Széchenyi Pihenőkártya – vendéglátás, Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató