Karosszéria lakatos

GYULAI AUTÓSZERVIZ Kft.

A 30 éve sikeresen működő Gyulai Cégcsoport budapesti munkahelyre karosszéria lakatos munkatársat keres

Amennyiben fontos, hogy elismerjék és megbecsüljék munkáját, egy töretlenül sikeres cégnél várjuk jelentkezését.

Főbb feladatok, munkák

- Munkalapok, munkamegrendelések átvétele - Jármű átvizsgálása, egyéb hibák felfedezése céljából - Járműjavítás a gyári és törvényi előírások szerint - Gyári szakirodalom használata, a használat módjának ismerete - Javításhoz szükséges alkatrészek egyeztetése a szerviz tanácsadóval - A javított munka átadása a szerviztanácsadónak

Az álláshoz tartozó elvárások

Erkölcsi bizonyítvány - Járműtechnológiai szakképesítés - Szakmai gyakorlati tapasztalat - B kategóriás jogosítvány - Pontos, precíz munkavégzés - Vásárlói elégedettség elérése

Amit kínálunk

- Munkalehetőség egy elismert Márkaszervizben - Szakmai továbbképzések - Családias hangulatban - Megfelelő infrastruktúra a feladat elvégzéséhez

Jelentkezéseket az allas@opelgyulai.hu címre várjuk fényképes önéletrajzzal, pozíció és bérigény megjelölésével.

Kérjük, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével küldje az allas@opelgyulai.hu e-mail címre.

Szeretne nálunk dolgozni, de nem talál Önhöz illő pozíciót? Kérjük, ebben az esetben is küldje el nekünk jelentkezését, mert az üres pozíciók betöltésére először a már beküldött önéletrajzok közül választunk.

Munkavégzés helye

Budapest XVII., Pesti út

Jelentkezési határidő

2024.04.29

Autószerelő, Szervizes, Betanított / Fizikai / Segédmunka, Karosszéria lakatos, fényező, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Munkarend
Általános munkarend
Mesterképzés, Szakiskola / Szakmunkás képző, Szakközépiskola / Technikum, Középiskola
Cégméret
50-100 fő