Karosszérialakatos (Kapuvár)

A Volánbusz Zrt. közel 100 éves múlttal, 53 járműfenntartási és 75 forgalmi telephellyel rendelkező, országosan működő, stabil hátterű, 100%-ban magyar tulajdonú állami vállalat. Országonkénti összehasonlításban a legnagyobb járműparkkal rendelkező európai autóbuszos szolgáltató.

Társaságunk évente 539 millió utast szállít.

Tartozz te is közénk!

Főbb feladatok, munkák

  • a javításra átvett gépjárművek karosszéria elemeinek javítása
  • lakatos és hegesztési munkák elvégzése külső karosszéria elemeken
  • fém és műanyag karosszéria elemek bontása, összeépítése
  • szélvédők és külső üvegfelületek ragasztása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • rendelkezz karosszérialakatos szakmunkás bizonyítvánnyal
  • önállóan, pontosan végezd a munkádat

    Amit kínálunk

    • év végi lojalitást elismerő juttatás és társasági munkaviszony jubileuma esetén törzsgárda kitüntetés, jól tervezhető munkabeosztás; hosszú távú munkalehetőség, stabil nagyvállalatnál; ingyenes vagy kedvezményes utazási lehetőség, családtagjaidnak is; önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás (a havi bruttó munkabér bruttó 3,5%-a, 1% önrész vállalása mellett); szociális gondoskodás munkavállalóink részére; fizetésnapon mindig pontosan érkező, 100%-ban bejelentett jövedelem; bérpótlékokkal növelt alapbér; változatos munka, különféle típusú járműveken; munkaruha; tapasztalt kollégák támogatása.

    Munkavégzés helye

    9330 Kapuvár, Szent Katalin u. 45.

    Jelentkezési határidő

    2023.10.06

    Állás, munka területe(i)
    Karosszéria lakatos, fényező, Szakmunka / fizikai munka
    Szükséges tapasztalat
    Nem szükséges tapasztalat
    Foglalkoztatás jellege
    Teljes munkaidő
    Szükséges végzettség
    Szakiskola / Szakmunkás képző
    Cégméret
    1000+ fő

    Hirdető típusa
    Közvetlen munkáltató