Kazánkezelő

Kazánkezelő

A HM CURRUS ZRt. az új Nemzeti Védelmi Ipari Stratégával összhangban a Magyar Honvédség hagyományos logisztikai és harc és műszaki járműtechnikai eszközeinek javítását, felújítását és rendszeres műszaki felügyeletét végzi belföldön és akár nemzetközi katonai missziókban. Támogató műszaki szakállományunk bővítéséhez kazánkezelő munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák

• hőközpontok, kazánok, hőtermelő és segédberendezések zavartalan, üzembiztos üzemeltetése; • a karbantartási tervekben meghatározott feladatok elvégzése, készülékek üzemállapotának ellenőrzése, üzemzavar megelőzés; • fellépő üzemzavarok elhárítása; • a munkahelyi vezető által kiadott feladatok önálló ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

• minimum 12t/h tömegáramú, 7200 kW teljesítményt meg nem haladó ipari kazán kezelésére szolgáló bizonyítvány; • legalább 3 éves szakmai gyakorlat; • büntetlen előélet.

• csőhálózat-szerelő, géplakatos szakmai végzettség; • célorientált, határozott fellépés, önálló döntési képesség.

Amit kínálunk

• 12/36 munkaidő beosztás; • béren kívüli juttatások.

Munkavégzés helye

Gödöllő, Isaszegi út 179

Jelentkezési határidő

2024.02.01

Állás, munka területe(i)
Egyéb szakmunka, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés, Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató