Képzési referens

Főbb feladatok, munkák

  • Ügyfelekkel (magánszemélyekkel és vállalatokkal egyaránt) való kapcsolattartás szóban és írásban
  • Naprakész nyilvántartás vezetése a képzésekről (haladási napló vezetése)
  • A képzési csoportokhoz tartozó saját dokumentációs rendszer gondozása
  • Képzésekhez kapcsolódó felnőttképzési szerződések előkészítése, nyilvántartása, nyomon követése
  • Felnőttképzési Adatszolgáltatási Rendszerben (FAR) adatszolgáltatás elvégzése és a belső rendszerek kezelése
  • Kapcsolattartás belső és külső oktatási partnerekkel
  • Irodavezető munkájának segítése
  • Tanárok, ügyfelek részére segítségnyújtás: információ fogadás-átadás biztosítása, tananyagok/szemléltető eszközök rendszerezése, előkészítése, értékelőívek, vizsgalapok, jelenléti ívek, hírlevelek, havi munkatervek aktualizálása, feladatok nyomon követése, képes beszámolók /médiamegjelenések elkészítésében való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Hasonló pozícióban szereztél már 2-3 év gyakorlatot
  • Jó szervező- és kommunikációs készség, proaktív attitűd jellemez
  • Önálló, konstruktív munkavégzésre való hajlandóság, szakmai igényesség jellemez
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezel
  • Oktatásszervezői, programszervezői tapasztalattal bírsz

  • Felsőfokú (főiskola/egyetem); andragógia vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel
  • Felnőttképzési területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló szervezőkészség
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság, problémamegoldó szemlélet
  • Igény és képesség az egyéni és csapatmunkára egyaránt
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Kollégáink munkáját versenyképes bérrel és juttatásokkal köszönjük meg
  • Cégünk a belvárosban elhelyezkedő irodával, igényes munkakörnyezettel vár
  • Támogatjuk a részleges home office lehetőségét
  • Kollégáinknak kiszámítható jövőképet és folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk
  • Biztosítjuk az irodai teát, kávét és a pozitív, támogató munkakörnyezetet

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal és havi bruttó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.17

Oktatás / Képzés, Oktatási projektmenedzser, Asszisztencia / Adminisztráció, Képzési asszisztens
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég