Képzésszervező (back office)

Főbb feladatok, munkák

  • Számítunk lelkiismeretes munkádra a nyelvtanfolyamaink teljeskörű adminisztrációjában, ahol önállóan kell gondoskodnod egy-egy vállalati ügyfelünk nyelvi képzéseinek dokumentumairól, szerződéseiről és a szükséges adatok és információk kezeléséről.
  • A havonkénti elszámolások és a számlázás előkészítése valamint általános titkársági tevékenységek tartoznak még a munkakörhöz.
  • Munkád során szakmai vezető és képzésszervező kollégáiddal működsz együtt és kapcsolatot tartasz a tanfolyamokat megrendelő cégekkel és a nyelvtanárokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Magabiztos, profi számítógép használat, különösen a Word és Excel programokkal
  • Kiváló szervezőkészség, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás (B1-B2)
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, főleg e-mailben és telefonon
  • A képzésszervezés területén szerzett munkatapasztalat előfeltétel

Amit kínálunk

  • Barátságos, tapasztalt munkatársak, támogató vezetés
  • Heti 2-3 nap home office lehetőség
  • Minőségi ügyfelek, igényes képzési projektek, változatos feladatok
  • Több mint 30 éve stabilan működő megbízható munkáltató
  • Belvárosi irodánk jól megközelíthető, légköre barátságos, családias
  • Kedvező jövedelem és prémiumok

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.17

Állás, munka területe(i)
Képzési menedzser, Humán erőforrás
Szükséges nyelvtudás
Angol – Alapfok
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég