kereskedelmi ügyintézői, asszisztensi munkakör

Infocontrol Hungária Gazdasági, Informatikai Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Budaörsi mérnökirodába keresünk kereskedelmi ügyintézői, asszisztensi munkakörbe új kollégát.

Az Infocontrol Hungária Kft. mint a németországi Pilz cég magyarországi partnere, ipari automatizálási berendezések kereskedelmével, tanácsadással, mérnöki szolgáltatásokkal foglalkozik.

Budaörsi székhelyünkre keresünk új munkatársat kereskedelmi ügyintézői, asszisztensi munkakörbe teljes állásban vagy hat órás munkára.

Főbb feladatok, munkák

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Kereskedelmi ajánlatok készítése
  • Ajánlatok, megrendelések kezelése, rögzítése, továbbítása a külföldi partner felé
  • Áruk beérkeztetése, eljuttatás megszervezése a megrendelő felé
  • Számlázás
  • Iratok, levelek iktatása, rendszerezése
  • Céges autókkal kapcsolatos ügyek kezelése
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Mérnökök munkájának támogatása
  • Kiállítások, vásárok megszervezésében, előkészítésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség, érettségi
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Precíz, koncentrált munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képességek szóban és írásban egyaránt
  • Kedves, kiegyensúlyozott személyiség
  • Rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, számlázóprogram, webes felületek)

  • Szakirányú kereskedelmi vagy közgazdasági végzettség
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem+Cafeteria
  • Fiatalos csapat
  • Stabil, biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos feladatok
  • Családias légkör
  • Közös programok
  • Kiváló munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye

Budaörs

Jelentkezési határidő

2023.10.27

Adminisztrációs asszisztens, Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem, Kereskedelmi asszisztens
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Részmunkaidő, Teljes munkaidő
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató