Kézi, gépi rakodó, gépkezelő – 1 műszak (Du.) – Veszprém

Veszprémi partnerünk számára keresünk munkatársakat GÉPKEZELŐ munkakörbe, 1 műszakba!

Főbb feladatok, munkák

  • Targonca vezetése, napi-, heti karbantartása, kézi és gépi rakodás.
  • Az újrahasznosítható anyagok rakodása, válogatása, töltése a feldolgozó gépekbe.
  • Az üzembe beszállított, kézi és gépi erővel mozgatható anyagok rakodása.
  • A gépek és az üzem környékének takarítása, tisztán tartása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Általános iskolai végzettség
  • Nehézgépkezelő vizsga megléte

  • Hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend (délután 14:00-22:00)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Munkabérelőleg

Munkavégzés helye

Veszprém

Jelentkezési határidő

2023.08.25

Állás, munka területe(i)
Egyéb szakmunkás állás, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés

Hirdető típusa
Közvetítő cég