KKV vállalati hitelellenőr

Megbízónk Bankja, az olasz Intesa Sanpaolo Csoport leányvállalata. Univerzális hitelintézetként a hazai pénzpiac egyik meghatározó szereplőjeként több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezünk. Folyamatosan keressük az innovatív, ügyfeleinkre szabott megoldásokat, melynek kollégáink is aktív részesei. Ha fontos számodra a nemzetközi háttér, a barátságos és szerethető légkör, és egy olyan munkahelyet keresel, ahol a fejlődésed és jólléted tényleges figyelmet kap, ne várj tovább!

Főbb feladatok, munkák

  • A KKV üzletág által kezelt hitelek, non cash ügyletek, projektfinanszírozások és Treasury limitek ellenőrzésében.
  • Szerződéskötés előtt a jóváhagyások meglétének vizsgálatában, a dokumentumok formai és tartalmi ellenőrzésében, fedezet invesztigációban, üzlet által megírt szerződéstervezetek ellenőrzésében a szabályzatoknak és a döntésnek megfelelően, a szükséges adatok lekérdezésében és validálásában belső és külső adatbázisokból.
  • Folyósítások, kibocsátások előtt a szerződésben és a döntésben meghatározott feltételek formai és tartami ellenőrzésében.
  • Biztosíték törlésekhez kapcsolódó dokumentációk ellenőrzésében.
  • A napi ügylet ellenőrzésekhez kapcsolódóan kapcsolattartásban az értékesítési területen dolgozó kollégákkal és társosztályokkal.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Precizitás, önálló és hatékony munkavégzés és terhelhetőség jellemez.
  • Magabiztos Microsoft Office tudással rendelkezel(Outlook, Word, Excel).
  • Proaktív, kezdeményező személyiség vagy.

  • Angol nyelvtudás (hitelbiztossági döntések jegyzőkönyvének értelmezéséhez – társalgási szint nem elvárás).
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Amit kínálunk

  • Éves bruttó 420 000 Ft-os cafeteria keretet biztosítunk, melyet gyakorlatilag minden jól ismert elemre felhasználhatsz.
  • Próbaidő után kamatmentes lakáscélú hitelfelvétel lehetősége is adott lesz.
  • Ingyenes orvosi konzultáció a DokiAppon, pszichológiai tanácsadás a Szakértő Segítség Program által.
  • Anyabankunknak köszönhetően, súlyos betegségek esetén térítésmentes második orvosi szakvélemény és kezelés nemzetközi orvos szakemberek által.
  • Nyári szünetekre táborok támogatása.
  • Banki, partneri kedvezmények vásárlásokra és egyéb szolgáltatásokra.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezési határidő

2024.01.10

Szakmai asszisztens, Hitelspecialista, Irodavezető, Menedzser asszisztens, Pályázatíró, Recepciós, Adatrögzítő, Szervező, Titkárnő, Titkárnő, Titkár, Ügyintéző, Biztosítási menedzser, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztratív vezető, Adminisztrátor, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció, Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Bankpénztáros, Befektetési tanácsadó, Biztosítási szakértő, Biztosítási ügynök, Bróker
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola

Hirdető típusa
Toborzó iroda