Konszolidációs szakértő

UBM Trade Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Az UBM cégcsoport (UBM TRADE Zrt.), a magyar gabona- és takarmánypiac egyik
meghatározó szereplője, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Főbb feladatok, munkák

  • Az UBM Csoport konszolidációs folyamatainak irányítása
  • A cégcsoport leányvállalataitól érkező pénzügyi adatok ellenőrzése és validálása
  • Konszolidációs riportok készítése
  • Éves könyvvizsgálatokban való aktív részvétel
  • A cégcsoport vállalatainak egyenleg és forgalom egyeztetéseinek felügyelete, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség számviteli területen
  • Számviteli területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office alkalmazások, különösen Excel)
  • Proaktív és agilis személyiség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • IFRS ismeret

  • Agráriparágban szerzett tapasztalat
  • Audit tapasztalat
  • ERP szoftver ismerete
  • Konszolidált beszámoló készítésében szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria (próbaidő után);
  • Változatos feladatok;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség;
  • Innovatív cégkultúra;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Családbarát munkahely;
  • Céges telefon és laptop;
  • Bejárás támogatása;
  Munkavégzés helye és ideje:
  • Pilisvörösvár / home office;
  • Teljes munkaidő;

Munkavégzés helye

Pilisvörösvár

Jelentkezési határidő

2024.03.29

Pénzügyi szakember, Pénzügyi elemző, Számlázó, Pénztáros, Számviteli munkatárs, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi auditor, Pénzügyi asszisztens, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Könyvelő segéd, Bérszámfejtő, Könyvelő, Kontroller, Főkönyvelő
Szükséges nyelvtudás
Angol
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató