Külkereskedelmi vezető

FELFÖLDI Édességgyártó Kft.

A Felföldi Édességgyártó Kft. az egyik legnagyobb hazai családi vállalkozás, amely itthon és világszerte is minőségi édességeket és különféle snack-eket kínál. A cég küldetése, hogy globális szinten boldogságot vigyen az emberek életébe – a hagyomány, a szórakozás és az innováció nyerő kombinációjával. Több mint 30 éve vagyunk a piacon, ezalatt a Felföldi brand egyre sikeresebbé vált, és ma már olyan nagyszerű márkákat tudhat a magáénak, mint a Quick Milk varázsszívószál, a Classic Kitchen, vagy a Let’s Cheese! Ebbe a csapatba keresünk Külkereskedelmi Vezetőt.

Főbb feladatok, munkák

  • Új partneri kapcsolatok keresése és létrehozása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel angol vagy más elfogadott nyelven szóban és írásban
  • Partneri kapcsolatok ápolása, fejlesztése
  • Vevői rendelések szervezése, ütemezése és felvétele vevői információk továbbítása a gyártáshoz
  • Számlázás előkészítése, számlaellenőrzés
  • A megkötött szerződések alapján az ügyeletek lebonyolítása, a szerződések speciális feltételeinek a figyelemmel kísérése és teljesítése
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel
  • Az áruszállítás időzítéséhez szükséges kalkulációk elkészítése, okmányok kiállítása, rendeltetési helyre történő eljuttatása
  • Partnerlátogatás, szakkiállításokon való részvétel
  • Redszeres jelentés készítése a vezetőség számára

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Pörgős, energikus, talpraesett egyéniség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó készség
  • Vezetői készségek

  • Vállalatirányítási rendszer működtetésében szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Biztos munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi utazási lehetőség

Munkavégzés helye

4030, Debrecen keleti ipartelep utca 6

Jelentkezési határidő

2024.03.11

Értékesítés / Kereskedelem, Értékesítési, Kereskedelmi vezető
Szükséges nyelvtudás
Angol – Felsőfok
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató