Kurzusszervező / oktatási referens

Főbb feladatok, munkák

  • Tanfolyamszervezés: Közreműködik a kurzusok szervezésében, beleértve az időpontok meghatározását, a helyszínek és az oktatók koordinálását.
  • Kapcsolattartás a hallgatókkal és az oktatókkal: Gondoskodik a hatékony kommunikációról a résztvevők és az oktatók között. Feladata a kérdések megválaszolása, a résztvevők tájékoztatása és a visszajelzések kezelése.
  • Képzési anyagok feltöltése és frissítése az online felületeken: Felelős az online kurzusplatformok kezeléséért, biztosítja a frissített és releváns tananyagok elérhetőségét a résztvevők számára.
  • Személyes és online konzultációk megszervezése: Közreműködik az online és személyes konzultációk megszervezésében és lebonyolításában

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Cseh és/vagy szlovák nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Képes hatékonyan együttműködni másokkal és jó csapatjátékos
  • Rugalmas, jól osztja be az idejét, és “bírja a tempót”
  • Képes önállóan dolgozni és kezelni a saját feladatait
  • Számítógépes készségek, beleértve az online kurzusplatformok és kommunikációs eszközök használatát

  • Tapasztalat kurzusszervezésben vagy oktatási területen
  • GBA valamely képzésének elvégzése előnyt jelent
  •  Fenntarthatósággal kapcsolatos ismeretek és az érdeklődés a téma iránt
  • Képes a közösségépítésre és másokat motiválni a környezettudatos döntések meghozatalában

Amit kínálunk

  • dinamikus, lelkes csapat
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • hibrid munkavégzés lehetősége
  • családias légkör
  • inspiráló zöldövezeti környezet
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • flexibilis munkaidő

  • Magyar ÉS Cseh vagy szlovák képes önéletrajjal kérjük beküldeni a jelentkezést.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Állás, munka területe(i)
Oktatás / Képzés, Oktatásszervező
Szükséges nyelvtudás
Szlovák – Alapfok, Cseh – Alapfok
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég