Laboratóriumi asszisztens (3 műszak)

Főbb feladatok, munkák

  • Gyártásközi ellenőrzés elvégzése és dokumentálása
  • Gyárban és laboratóriumban a higiéniai feltételek ellenőrzése
  • Minősíted a beérkezett alapanyagokat, csomagolóanyagokat
  • Előkészíted és elvégzed az alapanyagok, félkész termékek és késztermékek fizikai, kémiai és érzékszervi vizsgálatait
  • A laboratóriumban a megfelelő higiéniai feltételeket biztosítod
  • Felelős vagy a vizsgálati eredmények ellenőrzéséért és regisztrálásáért
  • Dokumentálod és jelented az észlelt nem-megfelelőségeket
  • Dokumentálod a vegyszerkiadást, -bevételt

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú  hasonló típusú végzettség  és tapasztalat
  • 3 műszak vállalása (hétfőtől-péntekig munkarend)   (4-6 hetente éjszaka)
  • Esetenként szombati munkavégzés vállalása  (termelési volumen függvényében)
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, megbízhatóság
  • Csapatban való együttműködési készség

  • Laboratóriumban szerzett tapasztalat  előny élelmiszeripari múlt.

Amit kínálunk

  • Kiszámítható, biztos munkahelyet, mert az élelmiszeripar jelenleg=stabilitás, fejlődés
  • Nemzetközi hátteret
  • Modern, családias munkakörnyezetet
  • Alapbéren kívüli juttatásokat: nettó 13.000 Ft étkezési hozzájárulást, bruttó 30.000 Ft teljesítménybónuszt, nettó 40.000 Ft negyedéves bónuszt, műszakpótlékot, utazás támogatást

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.20

Állás, munka területe(i)
Laboros, Gyártás / Termelés
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
3 műszak
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
10-25 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég