LAKATOS / HEGESZTŐ

Főbb feladatok, munkák

  • A munkavégzés során a lézervágott, élhajlított alkatrészeket készülékben össze kell hegeszteni fogyóelektródás hegesztési eljárással.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Fogyóelektródás hegesztői tapasztalat
  • Jó rajzolvasási készség
  • Mérőeszközök ismerete
  • Igény a minőségi munkavégzésre
  • Kétműszakos munkarendre való hajlandóság

  • Kisgépkezelői vagy darus bizonyítvány
  • Hegesztő minősítés előny de nem kötelező
  • Tapasztalat hegesztett szerkezetek gyártásában

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafetéria a törvényi előírások szerint
  • Bejelentett munkavégzés
  • Felvétel munkapróba után
  Munkarendünk jelenleg egy műszakos, de az év második felétől áttérünk kétműszakos munkarendre.

  • Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.01

Szakmunka / fizikai munka, Lakatos, Géplakatos, Hegesztő, lángvágó
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég