Lakatos-hegesztő

Swietelsky Vasúttechnika Kft.

A Swietelsky Vasúttechnika Kft. az alkalmazott legmodernebb technológiáknak – átépítő vonattal történő vágányépítés, vasúti nagygépes alépítmény-javítás – köszönhetően meghatározó szereplője a magyarországi vasútfejlesztéseknek. Tevékenységeink a vasútépítés, gépészet, vasútvállalat.

Főbb feladatok, munkák

  • Hegesztési varratok elkészítése, az ehhez kapcsolódó elő-és utómunkálatok elvégzése
  • CO2 és elektróda hegesztő/előkészítő munka, anyag előkészítés, hegesztés
  • Acélszerkezet gyártási-szerelési feladatok elvégzése
  • Gyártási-szerelési határidők betartása
  • Vételezett anyagok azonosítható tárolása, állaguk megóvása, minőségük megőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • szakirányú végzettség
  • hegesztésben szerzett 1-3 éves tapasztalat (135., CO2)
  • fémipari szaktudás
  • fémipari ismeretek (műszaki rajz ismeret)
  • önálló munkavégzésre alkalmas, de csapatban is dolgozni képes
  • bírja a változó munkavégzési helyet (akár külföldi munkavégzés lehetősége)
  • B” kategóriás jogosítvány

  • Hegesztő minősítés
  • Targonca, egyéb gépkezelői bizonyítvány
  • Tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkaviszony
  • Cafeteria támogatás
  • versenyképes jövedelem
  • munkába járás támogatása

Munkavégzés helye

Celldömölk, Nagy Sándor tér 14.

Jelentkezési határidő

2024.05.15

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Egyéb szakmunka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
100-250 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató