Logisztikus

Logisztikus

A VALÉP PADLÓ KFT. (Market cégcsoport)

LOGISZTIKUS

munkatársat keres.

„Tudásunk változik, tapasztalatunk nő, elkötelezettségünk állandó.

Elhivatottságunk a védjegy: építeni szeretünk.”

A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet, önállóságot és csapatmunkát is kíván. Nálunk nincs két egyforma projekt. Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni a folyamatokat, akár az irodából, akár az építkezés helyszínén, akkor nálunk megtalálod a számításodat!

Ha szeretnél részese lenni az esztrich- illetve az ipari padlós üzletágunk felépítésének, várjuk jelentkezésed!

Főbb feladatok, munkák

  • Építési projektjeink ellátása a központi raktárunkból (anyagok, gépek, szerszámok)
  • Folyamatos kapcsolattartás építésvezetőinkkel és beszállítóinkkal
  • Járműveink és munkagépeink időszakos szervizének, illetve eseti javításainak a megszervezése
  • Szervizekhez és javításokhoz szükséges alkatrészek és eszközök nyilvántartása
  • Úthasználati díjak, biztosítások és üzemanyagfelhasználás monitorozása és nyilvántartása
  • Rendszeres riportok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat logisztikai területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiemelkedő kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Problémamegoldó képesség

  • Építőipari logisztikában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes javadalmazási csomag és stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés és továbbképzési lehetőség
  • Eszközök: biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges eszközöket Számodra, dolgozz akár építési területen (munkavédelmi felszerelés, munkaruha és munkacipő), akár a Székházban (notebook, céges telefon).

Munkavégzés helye

Soroksár

Jelentkezési határidő

2023.11.29

Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Logisztikai szakértő, Logisztikus, Fuvarszervező
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés, Szakközépiskola / Technikum, Középiskola

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató