Logopédus/Konduktor

Főbb feladatok, munkák

  • egyéni terápiás órák tartása
  • szülőkkel történő konzultáció
  • gyermekek fejlődésének nyomon követése
  • szakmai munkába való aktív bekapcsolódás

Az álláshoz tartozó elvárások

  • odaadással és elkötelezettséggel vesz részt gyermekek komplex fejlesztésében
  • szívesen sajátít el új terápiákat, folyamatosan képezi magát
  • legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezik
  • megbízható, pontos
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • hatékonyan tud lelkesíteni gyermekeket – humorral és egyéb eszközzel képes motiválni
  • azonosulni tud egy dinamikus csapat értékeivel
  • nem futamodik meg a kihívást jelentő helyzetektől
  • örömmel dolgozik késő délutánonként hétköznap

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • fiatalos, dinamikus csapat, pozitív munkalégkör
  • folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség
  • nemzetközi kapcsolatrendszer
  • hosszútávú munkalehetőség szakmai perspektívával
  • előrelépési lehetőség, versenyképes fizetés

Jelentkezni a „Jelentkezem” gombra kattintva fényképes önéletrajzzal és motivációs levél csatolásával lehetséges.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.17

Pedagógus, Logopédus, Oktatás / Képzés, óvónő, Tanár, Egészségügy / Szociális ellátás
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég