Marketing koordinátor

Főbb feladatok, munkák

  • Marketingstratégia megalkotása
  • Grafikai anyagok készítése
  • Social media felületek kezelése
  • Rendezvények szervezése
  • Belső kommunikáció hírlevél formájában
  • Válságkommunikáció az érintett terület vezetőjével egyeztetve
  • Sajtókapcsolati ügyintézés
  • Kiállításokra kitelepülés megszervezése
  • Fotózás és forgatások
  • Honlap szerkesztés és karbantartás
  • Partnerajándékok beszerzése és kiküldése
  • Kampányok, promóciók teljeskörű szervezése
  • Reklámkommunikáció és marketing aktivitás koordinálása
  • OOH megjelenés intézése
  • Üzletdekorációk, POS anyagok teljeskörű szervezése
  • Vásárolt média kampányok összefogása
  • Beszerzések és tenderek teljeskörű menedzselése belső szabályzatok, irányelvek alapján
  • Ügynökségekkel, nyomdákkal való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Riportok készítése a haladásról
  • Piaci információk gyűjtése, elemzése
  • Trendek követése, adott esetben a rendszerbe iktatása

Az álláshoz tartozó elvárások

Ezek a TE jellemzőid:
  • A 4P kommunikációs mix a prioritási listádon az elsők között szerepel
  • Megoldásaidra, szervezéseidre azt mondják: „Páratlan vagy”
  • A marketing trendek üldöznek téged
  • A karriered építésében eltökélt és fáradhatatlan vagy?
Amit várunk tőled:
  • Szakirányú, vagy kommunikációs végzettség
  • Releváns 3 éves munkatapasztalat
  • Legyél jó barátságban MS Excel, a Google analytics, E-mail clients, Facebook Ads Manager, Google Ads Manager, Adobe Photoshop, Adobe InDesign rendszerekkel
  • Ámulatba ejtő kommunikáció
  • Verhetetlen üzleti érzék
  • Rafinált szervezési készség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
Biztosan beleillesz a csapatunkban, ha:
  • Éhezed a tudást a területeden és nyitott vagy a továbbképzésekre. A rugalmasság ebben a szakmában elengedhetetlen, mert mindig történik valami váratlan és hirtelen helyzeteket kell megoldani.

Amit kínálunk

  • Van alkalmanként Home Office lehetőség
  • 8 órában dolgozhatsz
  • Céges telefont és laptopot kapsz
  • Fiatalos és innovatív a vezetőség
  • Marketing vénád és kreativitásod kibontakoztathatod
  • Hosszú távon tervezhetsz
  • Határozatlan idejű szerződésed lesz
  • A fizetésed a pozíciódhoz illeszkedik és bejelentett, ami mindig időben és pontosan érkezik
  • Hétfőtől péntekig tart a munkavégzésed
  • Akár azonnal munkába állhatsz
Akkor jelentkezz most!

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.12.05

Állás, munka területe(i)
Marketing, Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Szükséges végzettség
Főiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég