Marketing Menedzser

Főbb feladatok, munkák

  • Marketing stratégia tervezése, kialakítása, végrehajtása
  • Kapcsolódó médiamegjelenések és kampányok lebonyolítása
  • Promóciós aktivitások, partneri együttműködések menedzselése
  • Piaci trendek és változások nyomon követése, kapcsolódó stratégiai lépések meghatározása, üzletfejlesztés támogatása, forecasting
  • Eredményesség mérés, kimutatások készítése
  • Online tartalomgyártás, kreatív szövegírás
  • Social media felületek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum 3 év releváns munkatapasztalat
  • Felsőfokú, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Nemzetközi piacon szerzett tapasztalat
  • Agilis, proaktív személyiség
  • Stratégiai szemléletmód

  • Felsőfokú végzettség
  • Design / grafikai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő, versenyképes fizetéssel
  • Heti 2 nap Home office lehetőség
  • Egyedi, izgalmas termékek és szolgáltatások
  • Önálló munkavégzés és döntési lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség (angol és német nyelvórák)
  • Céges masszázs
  • Dolgozói kedvezmény
  • Opcionálisan céges autó (3 év után)

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.20

Állás, munka területe(i)
Brand menedzser, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég