Marketing referens

Főbb feladatok, munkák

  • ellátod a centrum marketingstratégiájához kapcsolódó operatív és adminisztratív feladatokat
  • aktívan részt veszel a napi online és offline promóciók megtervezésében és gondoskodsz a jóváhagyott promóciók megjelentetéséről
  • elvégzed a szóróanyagok terjesztését és felügyeled, irányítod a terjesztésben közreműködők munkáját
  • szükség esetén biztosítod a promóciókhoz szükséges tárgyi feltételeket
  • megszervezed a külső helyszínes rendezvényeket, kapcsolatot tartasz az illetékes hatósággal a területfoglalási engedély meglétéhez
  • hostessként részt veszel a rendezvények lebonyolításában
  • törekszel a centrum hatékonyságának növelésére új ötletek kidolgozásával
  • elkészíted a vezetők által meghatározott statisztikákat
  • támogatod a marketingvezető munkáját

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • legalább 1-3 éves hasonló területen szerzett gyakorlattal rendelkezel
  • önálló vagy és jó a szervezőkészséged
  • kiválóan kommunikálsz, rugalmas hozzáállással rendelkezel
  • dinamikus, szabálykövető és proaktív vagy a munkavégzés során

  • B kategóriás jogosítványod és gépjárművezetési tapasztalatod van

Amit kínálunk

  • stabil, nemzetközi gyógyszergyártási háttérrel rendelkező cégcsoportot
  • versenyképes juttatási csomagot
  • kiváló munkakörülményeket és együttműködő csapatot
  • teljes körű oktatást (betanítás) és folyamatos belső képzéseket, fejlődési lehetőséget kínálunk

  • A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.09

Marketing, Marketing / Reklám / Média / PR, Marketing, Média, PR vezető
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola

Hirdető típusa
Közvetítő cég