MECHANIKAI MEGMUNKÁLÓ MŰSZAKVEZETŐ

FÉM-MŰVEK KISBÉR Kft.

32 éve jelen vagyunk kiváló minőségű termékeinkkel a motorházöntvények, forgórészek, keretes ventillátorházak piacán.

Kisbéri gyárunkban ezen termékek igényes alumínium öntészete, megmunkálása folyik.

Főbb feladatok, munkák

  • Technológiai folyamatok, gépek műszaki állapotának felügyelete
  • CNC berendezések munkafolyamatnak megfelelő felszerszámozása
  • A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése
  • A gyártás során felmerülő kérdések és problémák kezelése.
  • A területén dolgozó kollégák napi munkájának összefoglalása ellenőrzése és irányítása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • CNC gépkezelői végzettség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

  • Műszakvezetőként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés

Munkavégzés helye

Kisbér, Béke utca 22

Jelentkezési határidő

2024.02.20

Betanított / Fizikai / Segédmunka, Egyéb szakmunka, Szakmunka / fizikai munka
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés, Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
100-250 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató