Mechanikus karbantartó

Főbb feladatok, munkák

  • Az üzemben található gépek állapotának ellenőrzése, és a gépek, rendszerek mechanikus meghibásodása esetén a hiba elhárítása (CNC gépek, megmunkáló gépek)
  • Egyéb gépek, berendezések, gépi szerszámok megelőző karbantartása, illetve meghibásodásakor javítása
  • Gépfelújítások, átalakítások mechanikus munkáinak elvégzése,
  • A karbantartási terv utasítása alapján, az időszakos karbantartások elvégzése, azok dokumentálása
  • Alkatrészek utánpótlásának igénylése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Műszaki végzettség, technikusi végzettség előny
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • 1 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Mozgóbér
  • Negyedéves bónusz
  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Székesfehérvár, Bárándi utca 26-28.

Jelentkezési határidő

2024.03.11

Állás, munka területe(i)
Gyártás / Termelés, Karbantartó, Szervizes
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum, Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató