Megváltozott munkaképességű takarító (Tatabánya)

Tatabányán vagy a környéken élsz? Megváltozott munkaképességű vagy és részmunkaidős állást keresel?

Főbb feladatok, munkák

  • családi házak takarítása

Munkarend:

  • Hétfő-Péntek
  • 4 órában (Rugalmas munkaidőbeosztásban)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • önmagára és munkájára igényes megváltozott munkaképességű munkatársat családi házak takarítására.

  • Tatabányai lakos
  • takarításban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • megegyezés szerint, bérigény megjelölésével

Munkavégzés helye

Tatabánya

Jelentkezési határidő

2023.12.07

Állás, munka területe(i)
Szakmunka / fizikai munka, Takarító, takarítónő
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Megváltozott munkaképességű, Részmunkaidő
Munkarend
Kötetlen munkaidő
Szükséges végzettség
Nem szükséges végzettség

Hirdető típusa
Közvetítő cég