Mérlegképes Könyvelő

FELFÖLDI Édességgyártó Kft.

A Felföldi Édességgyártó Kft. egy 1986-ban alapított családi tulajdonban lévő magyar vállalkozás, mely egyre szélesedő portfólióval rendelkező édességgyártó tevékenységét az elmúlt közel 30 évben az összes kontinensre kiterjesztette, és jelenleg több, mint 40 országban van jelen a termékeivel.

A társaság lendületes és ambiciózus könyvelő csapatába mérlegképes könyvelőt keres.

Főbb feladatok, munkák

• Teljes körű könyvelési feladatok ellátása (vevő, szállító, bank, pénztár, vegyes) • Havi, negyedéves és éves bevallások elkészítése • Beszámoló összeállítása és elkészítése • Főkönyvi számlák egyeztetése, statisztikai jelentések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások

• Mérlegképes könyvelői végzettség • Számviteli és adó jogszabályok naprakész ismerete • Főkönyvi zárásban szerzett tapasztalat • Bevallások készítésében szerzett tapasztalat • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés, határidők pontos betartása

• Helix ERP vállalatirányitási rendszer ismerete, RLB könyvelő program ismerete • Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálunk

• Évtizedek óta működő, folyamatosan fejlődő munkáltató • Versenyképes jövedelem és juttatások • Jól együttműködő és motivált csapat • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Debrecen, Keleti ipartelep utca 6

Jelentkezési határidő

2024.03.19

Állás, munka területe(i)
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Számviteli munkatárs
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató