Mérlegképes könyvelő

Hellmann Worldwide Logistics CEP Kft.

A Hellmann Worldwide Logistics-nél 173 országban,  264 irodában több mint 12 300 munkatársunk dolgozik. Hála a folyamatos fejlesztéseknek, a cégcsoport 1871-es alapítását követően hamar vált a szállítmányozási piac egyik vezető szereplőjévé. Magyarországon 2001 óta vagyunk jelen, szolgáltatásaink a klasszikus speditőrtevékenységen túl kiterjednek a közúti, vasúti, tengeri és légi szállítmányozásra is.

Ezúttal a törökbálinti székhelyű magyar csapatunkba keresünk

mérlegképes könyvelő kollégát, teljes munkaidőbe, irodai munkavégzéssel.

Főbb feladatok, munkák

  • A társaság könyveinek teljeskörű, naprakész vezetésének felügyelete
  • Időszaki és éves jelentések/kimutatások/zárások készítése
  • Mérleg/Beszámoló készítése
  • Adó és egyéb bevallások, jelentések, adatszolgáltatások készítése
  • Könyvvizsgálatban és egyéb vizsgálatokban való közreműködés
  • Bérszámfejtési adatok ellenőrzése és könyvelése
  • Mindenkori jogszabályoknak, standardoknak és vállalatcsoporti szabályzatoknak való megfelelőség biztosítása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal, bankokkal, bérszámfejtéssel, egyéb szervezetekkel
  • Kintlévőség nyomon követése, behajtása
  • Számlázás folyamatos biztosítása
  • Szállítói számlák utalásának tervezése, előkészítése
  • Likviditás nyomonkövetése
  • Banki ügyek intézése

Az álláshoz tartozó elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő vagy
  • Kommunikációképes angol nyelvtudásod van írásban
  • Kiegyensúlyozott és proaktív vagy
  • Szereted a szakmát :-)
  • Határozott és analitikus gondolkodású vagy
  • Precízen és önállóan dolgozol
  • Magabiztosan kezeled az Excelt
  • Nem okoz nehézséget a bejárás a törökbálinti irodánkba

Amit kínálunk

Amit biztosítunk minden kollégánknak:
  • stabil és hosszútávú munkalehetőséget egy német hátterű multinacionális vállalatnál
  • versenyképes bért
  • kiszámítható munkaidőt
  • bejelentett, szabályos foglalkoztatást
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • a munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • szakmai támogatást nehéz helyzetekben
  • fiatalos csapatot és kellemes munkahelyi légkört

Munkavégzés helye

TOROKBALINT, Törökbálint, Hosszúrét hrsz 062 (Pf48)

Jelentkezési határidő

2023.12.07

Állás, munka területe(i)
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató