MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

Global Green Europe Kft.

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalatunk Dunakilitin található telephelyére minőségbiztosítási vezető kollégát keresünk. A jelentkezés során magyar és angol nyelvű önéletrajz beküldését kérjük.

Főbb feladatok, munkák

  • minőségirányítási és termékfejlesztési részleg irányítása;
  • minőségirányítási rendszer (IFS, BRC) folyamatos fejlesztése;
  • IFS, BRC, BIO szabványoknak, vevői és hatósági előírásoknak történő megfelelés biztosítása;
  • termékspecifikációk, csomagolásváltozások kifejlesztésében, bevezetésében való aktív részvétel;
  • auditok vezetése magyar és angol nyelven;
  • új folyamatok, anyagok, termékek bevezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú élelmiszeripari végzettség;
  • IFS, BRC, HACCP ismeretek;
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez szükséges);
  • legalább 5 éves tapasztalat élelmiszeripari, vagy minőségbiztosítási területen;
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete;
  • jó kommunikációs és csapatszervező képesség.

  • jogosítvány;
  • Mosonmagyaróvár - Dunakiliti vonzáskörzetében lévő lakhely.

Amit kínálunk

  • biztos, fejlődő munkahelyi környezet, bejelentett munkahely;
  • a szakértelmet és lelkesedést versenyképes alapbérrel, béren kívüli juttatással, valamint hosszú távú munkalehetőséggel honoráljuk;
  • munkába járás támogatása (utazási költségtérítéssel vagy ingyenes céges buszjáratokkal a környező településekről).

Munkavégzés helye

9225 Dunakiliti, Gyümölcsös u. 67.

Jelentkezési határidő

1970.01.01

Állás, munka területe(i)
Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola
Cégméret
100-250 fő

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató