Mobiltelefon tesztelő

Főbb feladatok, munkák

  • Elektronikai termékek minőségének ellenőrzése, dokumentálása.
  • A megjavított készülékek ellenőrzése, tesztelése.
  • Tesztelési folyamatokhoz szükséges adminisztráció elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Tudod vállani a csúsztatott műszakot (06:00-14:30 és 11:30-20:00).
  • Rendelkezel számítástechnikai ismeretekkel (MS Office).

Amit kínálunk

  • Támogatjuk a bejárást (Könnyen idetalálsz! Ha kocsival jönnél: az M1-es és M7-es autópálya közvetlen szomszédunk. Ha tömegközlekednél: Déli pályaudvartól 15 perc alatt, Kelenföldről pedig 7 perc alatt beérsz).
  • Kiszámítható munkaidő, így szabadidődet könnyen tervezheted.
  • Próbaidő után Cafeteriát biztosítunk.
  • Csatlakozhatsz kedvezményes mobilflotta tagságunkhoz.
  • A munkavállalói élményt folyamatosan fejlesztjük, amivel díjakat is nyertünk: “Felelős foglalkoztató vagyok” (OFA) és a “Bizalom sebessége című” pályázatunkkal elnyert HRBest minősítés.
  • Céges parkolóhely és büfé áll a rendelkezésedre.
  • Támogató, családias légkörre számíthatsz! Közvetlen, tegeződő, összetartó, de a munkát komolyan vevő családra gondolj. A laza, családias hangulatot színesítjük céges programjainkkal, rendezvényeinkkel.
  • Sportosak vagyunk (AYCM tagság lehetősége, indultunk a 2023-as Ultra Balatonon).

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.11.01

Szakmunka / fizikai munka, Minőségbiztosító, Műszerész, Gyártás / Termelés
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Beosztás szerinti munkarend
Szükséges végzettség
Szakiskola / Szakmunkás képző
Cégméret
10-25 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég