Műhelyvezető

Főbb feladatok, munkák

  • a társaság működésének és tevékenységének megismerése
  • cégen belüli szakmai képzéseken való aktív részvétel
  • a műhelyben történő munkavégzés koordinálása és szakmai felügyelete (gépek átvétele és kiadása, alkatrészek rendelése, szakmai segítségnyújtás a diagnosztika és a szerelések során)
  • műhely rendjének folyamatos fenntartása, műhelyfelszerelések állapotának és elérhetőségének fenntartása
  • munkalapok és műhelynapló vezetése, leltár vezetése
  • kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • újonnan belépő kollégák és duális képzésben résztvevő diákok képzése, szakmai támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • minimum középfokú gépészeti vagy autószerelői végzettséggel rendelkezik
  • minimum 5 év tapasztalatot szerzett mezőgazdasági gépek szervizelésében
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal
  • önállóan és pontosan végzi munkáját
  • koordinálási képessége magas szintű
  • igényes a munkakörnyezetére

  • mezőgazdasági gépészeti végzettség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • versenyképes havi alapjövedelem
  • teljesítménytől függő éves prémium
  • béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.20

Szakmunka / fizikai munka, Műszakvezető, Termelés vezető, Gépszerelő, Gyártás / Termelés
Szükséges tapasztalat
3-5 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég