Munka- és tűzvédelmi előadó – 1 műszak – Veszprém

Veszprémi munkavégzésihelyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát munka és tűzvédelmi előadó pozícióba egy műszakos munkarendbe.

Főbb feladatok, munkák

  • Auditok, bejárások szervezése, intézkedések meghatározása, nyomon követése
  • Balesetek, események kivizsgálása, megelőző intézkedések bevezetése
  • Szükséges riportok előkészítése, statisztikai adatok napra készen tartása
  • Folyamatos és proaktív veszélyazonosítás, kockázatok szisztematikus kezelése, kockázat csökkentő és megelőző intézkedések meghatározása
  • A munka és tűzvédelmi dokumentációk napra készen tartása – szükség esetén felülvizsgálatuk elvégzése
  • Bevezető, éves ismétlő és rendkívüli oktatások megtartása
  • Részvétel a vállalat külső és belső tűzvédelmi szempontú bejárásain
  • Munkautasítások munkavédelmi szempontú felülvizsgálata, kiegészítése
  • Hatósági ellenőrzésekre való felkészülés

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Középfokú munka- és tűzvédelmi szakképesítés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Proaktív személyiség
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete

  • Felsőfokú munka- és tűzvédelmi végzettség

Munkavégzés helye

Veszprém

Jelentkezési határidő

2024.05.21

Állás, munka területe(i)
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony|Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
OKJ-és képzés, Középiskola

Hirdető típusa
Toborzó iroda