Munkafelvevő

GYULAI AUTÓSZERVIZ Kft.

MUNKAFELVEVŐ – OPEL GYULAI XVII. KERÜLETI MÁRKAKERESKEDÉS

Az Opel Gyulai XVII. Kerületi Márkakereskedés keres MUNKAFELVEVŐ munkatársat a csapat bővítése érdekében.

Ha szereted az autókat, dinamikus vagy, és élvezed az ügyfélkapcsolatokat, akkor ez a lehetőség neked szól!

Főbb feladatok, munkák

Feladatok:
  • Ügyfelek fogadása és szakszerű tájékoztatása szolgáltatásokról
  • Ügyféligények megfelelő megoldások ajánlása
  • A műhelykapacitás optimális kihasználtságának érdekében a szerelő munkatársak tevékenységének szervezése, az előjegyzési napló folyamatos vezetése
  • Szervizszolgáltatások értékesítése
  • A gépjárműjavításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  Elvárások:
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek
  • Magas szintű ügyfélorientáltság
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
  • Az autók és az autóipar iránti szenvedély

Előnyt jelent:
  • Műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • Munkafelvevői vagy értékesítői tapasztalat autóipari területen

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőségek az autóiparban
  • Kellemes munkakörnyezet és csapatmunka
  • Oktatások és tréningek
Jelentkezés módja: Küldje el önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: allas@opelgyulai.hu     Az Opel Gyulai XVII. Kerületi Márkakereskedés örömmel várja azokat a lelkes és szakmailag elkötelezett jelentkezőket, akik szeretnék részévé válni egy dinamikus csapatnak és hozzájárulni az Opel márkakereskedés sikeréhez.

Munkavégzés helye

Budapest XVII., Pesti út

Jelentkezési határidő

2024.04.29

Állás, munka területe(i)
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Mesterképzés, Szakközépiskola / Technikum, Középiskola, Főiskola, Egyetem

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató