Munkaszervező

Cégünket 2010-ben alapítottuk, és büszkék vagyunk 30 éves szakmai tapasztalatunkra, amelynek alapján működünk. Szakterületünkön kiemelkedő minőséget képviselünk, amit kizárólag képzett és tapasztalt szakemberek alkalmazásával tudunk biztosítani. Az elkötelezettségünk és szakértelmünk révén olyan szolgáltatásokat nyújtunk, melyek magas színvonalat és ügyfélelégedettséget eredményeznek.

Főbb feladatok, munkák

- Szerviz szakmai, adminisztratív, dokumentációs tevékenységével kapcsolatos szervezési és kapcsolattartási teendők - Ügyfélkezelés, ügyfelekkel való napi kapcsolattartás - Szerviz gépkocsiflotta kezelés - Ügyviteli és kommunikációs eszközök kezelése - Munkaeszközök, szerszámok, műhelyrend ellenőrzése - Munkakörrel kapcsolatos ügyintézés ügyfeleink telephelyein is

Az álláshoz tartozó elvárások

- Minimum középfokú végzettség, - Középfokú, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt, - Felhasználói szintű számítógépes ismeretek - MS Word és Excel magas fokú ismerete - Strukturált gondolkodásmód - Kiváló kommunikációs és szervezőkészség - Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, gyakorlatiasság - Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat - Igényesség mind megjelenésében mind munkavégzésében, önmagára és munkájára - Magasfokú együttműködőkészség - Bizalmas információkezelés - "B" kategóriás jogosítvány

- Logisztikai gyakorlat, képesítés

Amit kínálunk

- Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható és stabilan működő magyar vállalkozásnál - Dinamikusan fejlődő, speciális ágazathoz történő csatlakozás - Változatos, kihívást jelentő feladatok (monotonitás nem jellemző) - Európai szintű fizetés + cafetéria - Vidám hangulatú légkör, fiatalos összetartó csapat - Emberséges bánásmód - Teljeskörű betanítás, szakmai képzés és fejlődés - Tiszta, rendezett, légkondicionált munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest, XXI. kerület, Kossuth Lajos utca 117.

Jelentkezési határidő

2024.05.20

Adatrögzítő, Adminisztrátor, Dokumentumkezelő, Asszisztencia / Adminisztráció, Szakmai asszisztens, Ügyintéző
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
5-10 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony, Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum, Középiskola, Főiskola
Cégméret
0-10 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás, Széchenyi Pihenőkártya – szabadidő, Széchenyi Pihenőkártya – vendéglátás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató