Műszaki előkészítő

Stabil üzleti kapcsolatokkal és biztos anyagi háttérrel rendelkező cégünk felsőfokú, erősáramú végzettségű agilis, kreatív kollégát keres, hosszútávra, műszaki előkészítő pozícióba!

Főbb feladatok, munkák

  • Kiviteli tervdokumentáció alapján anyagmennyiségek számítása, kalkulációk készítése, műszaki költségcsökkentő javaslatok kidolgozása.
  • A kivitelezéshez kapcsolódó árajánlatok feldolgozása, ártükörbe foglalása, költségek számítása.
  • Műszaki adminisztráció ellátása, kivitelezési folyamatok előkészítése, műszaki dokumentációk összeállítása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • AutoCAD, illetve TERC programok felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Munkáink, megrendelőink magas színvonala lehetővé teszi a folyamatos fejlődést, mind szakmailag, mind anyagilag.
  • A bérezés a mai piaci helyzetnek megfelelő, kezdő havi bruttó bér:  750.000 Ft

Munkavégzés helye

Budapest, Róna u. 174.

Jelentkezési határidő

2023.10.11

Állás, munka területe(i)
Mérnök / Műszaki
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
10-25 fő
Jövedelem
nettó 700.000 Ft – 750.000 Ft Ft

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató