Műszaki előkészítő állás Felsőtárkány Berva-völgyben

A belga tulajdonú Eurocircuits Kft. több mint 40 éves tapasztalattal rendelkezik a nyomtatott áramkörök gyártásában. Kifejezetten prototípusok és kis sorozatok online megrendelésének rövid határidőre történő gyártására specializálódott, több mint 10.000 vevőt szolgál ki, évi 100.000-nél is több megrendelést kezelve.A nyomtatott áramkör gyártása mellett 2017 évtől a fő profilját kiterjesztette prototípus és kis sorozatú nyomtatott áramkörök beültetésére is.

A cég 2 gyártóegységgel rendelkezik Magyarországon, a Pcb üzem Egerben a Berva-völgyben, a beültető üzem pedig Felsőtárkányban található. Mindkét üzemünkben bővíteni szeretnénk a műszaki előkészítő csapatot.

Főbb feladatok, munkák

  • Pcb üzemben: hatékony gyártási panelek készítése különböző megrendelések, hasonló paraméterekkel rendelkező nyomtatott áramköri lapjaiból
  • Az elkészült paneltervek alapján a gyártáshoz szükséges kimenetek generálása, gyártási sor elkészítése
  • Gyártás során felmerült fájlokkal vagy programokkal kapcsolatos problémák elhárítása
  • Programok elkészítées lézervágáshoz

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érettségi
  • Cégen belüli képzés sikeres elvégzése
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás(írásban)
  • Felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban
  • Jó kommunikációs és hatékony együttműködési készség

  • Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag(cafeteria, havi jutalom, jelenléti bónusz, karácsonyi jutalom,törzsgárda jutalom)
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
  • Modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Felsőtárkány, Berva-völgy Hrsz. 2401/9.

Jelentkezési határidő

1970.01.01

Állás, munka területe(i)
Mérnök / Műszaki, Műszaki asszisztens
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Több műszak
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
250-500 fő

Biztosított eszközök

Juttatások
Széchenyi Pihenőkártya – szállás
Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató