MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ/TERMELÉS ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK – ÉPÍTŐIPAR

EB HUNGARY INVEST Ingatlanfejlesztő és Építőipari Korlátolt Felelősségű Társaság

Az EB HUNGARY INVEST KFT. www.ebhinvest.hu 2004 óta működik a generálkivitelezési és
műemlékfelújítási piacon. Az anno két mérnök által alapított vállalat napjainkra 17 milliárd forintot
meghaladó árbevételű építőipari vállalattá nőtte ki magát.

Az EB HUNGARY INVEST KFT.–nél azon dolgozunk, hogy megmutassuk, Magyarországon is lehet német
minőségű építőipari projekteket megvalósítani. Építőipari tevékenységünk felöleli intézmények és irodák,
kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezését, projekt-, fejlesztés-
és a kivitelezés menedzsmentjét. Megrendelőink között számos cég és intézmény, önkormányzat, egyház
megtalálható.

Folyamatosan fejlődő csapatunkba, az egyre növekvő feladatok ellátásához keressük kollégáinkat:
MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ/TERMELÉS ELŐKÉSZÍTŐ

MÉRNÖK – ÉPÍTŐIPAR

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák

  • Generál kivitelezési projektek előkészítése
  • Költségvetés naprakészen tartása, pénzügyi kimutatások készítése
  • Alvállalkozói szerződések kezelése
  • Kooperációkon, tárgyalásokon való részvétel
  • Ütemtervek, ártükrök készítése
  • Egyeztetés a megrendelővel
  • E-napló kezelése, nyomon követése
  • Építés- és projektvezetővel, illetve alvállalkozókkal, megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Projektvezető és építésvezető munkájának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum technikusi végzettség (magasépítő technikusi oklevél).
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építő / építész mérnöki diploma) előny
  • 2-3 éves kivitelezés előkészítői gyakorlat
  • Kivitelezésben szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs képesség
  • Stabil, felhasználói szintű szoftver ismeretek (Excel, Word és MS projekt, ArchiCAD, AutoCAD),
  • Vállalatirányítási rendszerismeret előny (pl. ENIAC)
  • Pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőséget egy stabil és dinamikusan fejlődő, családias légkörű vállalatnál
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli feladatokat, szakmai szempontból izgalmas, változatos projekteket
  • Támogató menedzsmentet és egy lendületes, összetartó csapatot
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget, illetve karrierlehetőséget
  • Különböző jóléti szolgáltatásokat, amelyek rendszeresen igénybe vehetők (pl. irodai masszázs, gyümölcsnap, csapatépítők és céges rendezvények stb.)
  • Versenyképes juttatási csomagot és hatékony munkavégzést támogató eszközöket
  • Megjutalmazzuk azokat a munkatársainkat, akik lojalitásukkal és eredményeikkel hozzájárulnak a cég további sikereihez
  Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő Munkavégzés helye: Országos szinten dolgozó generálkivitelező cég vagyunk budapesti telephellyel Jelentkezés módja: Pályázatát (magyar nyelvű önéletrajz fizetési igény megadásával; motivációs levél) az alábbi “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el számunkra. A motivációs levélben a következő kérdéseket válaszolja meg: 1. Milyen eredményeket, teljesítményeket ért el az önéletrajzban megadott pozíciókban? 2. Mi az, ami megfogta a hirdetésünkben? 3. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon ott dolgozzon?

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2024.04.01

Projektmenedzsment, Speciális mérnöki területek, Közlekedésmérnök, Mechatronikai mérnök, Mérnök, Mérnök / Műszaki, Minőségbiztosítási mérnök, Műszaki asszisztens, Műszaki előkészítő, Művezető, Villamosmérnök, Üzemeltető, Üzemmérnök, Vegyészmérnök, Kivitelező, General kivitelező, Egyéb építőipari állás, Építés / Ingatlan, Automatizálási mérnök, Elektromérnök, Építési menedzser, Kivitelező, Ingatlan értékesítő, Ingatlan menedzser, Ingatlankezelő, Ingatlanközvetítő, Karbantartó-mérnök, Építési projekt menedzser, Építész, Építészmérnök, Építőipar, Ingatlan vezető, Építőmérnök, Épületgépész, Gépészmérnök
Szükséges tapasztalat
1-3 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Szakközépiskola / Technikum

Hirdető típusa
Közvetlen munkáltató