Műszaki előkészítő

Főbb feladatok, munkák

  • Tervdokumentáció vagy helyszíni felmérés alapján mennyiségek és arányok számítása, árajánlat készítése
  • Termelésvezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása
  • Gyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Anyagigények kigyűjtése
  • Alvállalkozói árajánlatok begyűjtése, ártükör készítése
  • Megvalósulási dokumentációk elkészítése
  • Ütemtervek elkészítésének és folyamatos aktualizálásának támogatás
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Műszaki rajzok készítése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Irodai szoftverek magabiztos használata (MS Office, AutoCAD)
  • Csapatmunka és együttműködőkészség
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Önálló, pontos munkavégzés

  • Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Megbízható és biztos vállalati háttér
  • Folyamatos és hosszútávú építőipari kivitelezések
  • Kiemelt bérezés és túlóra fizetése
  • Egyműszakos munkarend
  • Vidéki bejárás támogatása
  • Minőségi munkaruha
  • Fejlődési lehetőség, képzések biztosítása

  • A "Jelentkezem gombra" kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.18

Műszaki előkészítő, Műszaki munkatárs, Építés / Ingatlan, Gyártás / Termelés
Szükséges tapasztalat
Nem szükséges tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Középiskola
Cégméret
25-50 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég