MŰSZAKI TERMÉKMENEDZSER

Főbb feladatok, munkák

  • Piackutatás, versenytárs elemzés
  • Értékesítési stratégia átgondolása, éves értékesítési terv megvalósítása
  • Termékfejlesztési koncepció kidolgozása (együtt gondolkodva a műszaki fejlesztő mérnökökkel és informatikusokkal)
  • Tenderfigyelés és árajánlatkészítés
  • Belföldi és Export értékesítés új ügyfelek számára
  • Szerződéskezelés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • A cég képviselete kiállításokon, szakmai fórumokon
  • Értékesítési kampányok megvalósítása
  • Social Media management

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • Szerződéskötési és tárgyalási gyakorlat
  • Folyamatszemlélet, precizitás, csapatmunka
  • 5+ év műszaki értékesítési tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • CRM használat
  • Magabiztos MS Office használat
  • Határozott fellépés és erős kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság

  • ODOO ERP rendszerismeret, project management és egyedi gyártással kapcsolatos tapasztalat
  • További nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil, versenyképes alapbér + jutalék
  • Dinamikus, motiváló, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség lendületes csapatban
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Céges eszközök (laptop, mobiltelefon, cégautó)
  • Minden napra finom kávé korlátlan fogyasztással

Munkavégzés helye

Budapest

Jelentkezési határidő

2023.10.20

Mérnök / Műszaki, Mérnök, Műszaki értékesítő, Villamosmérnök, Brand menedzser, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges nyelvtudás
Angol – Középfok
Szükséges tapasztalat
5-10 év szakmai tapasztalat
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő, Alkalmazotti jogviszony
Munkarend
Általános munkarend
Szükséges végzettség
Főiskola, Egyetem
Cégméret
50-100 fő

Hirdető típusa
Közvetítő cég